DJ Petra


Jsem DJ Petra působící po celé České republice s 8 letou praxi v oboru. Dlouholeté zkušenosti a mnoho zrealizovaných akcí a spokojených klientů. Zrealizujeme veškerá Vaše přání a požadavky. Připravíme návrh hudební produkce na míru Vaši akce. Nebojte se na cokoliv zeptat, velice rádi Vám odpovíme. Mám velmi pestrý hudební archív, zábava zaručena. Velmi dobře se orientuji v muzice od 60.let až po současnost a to jak v zahraniční, tak československé scéně. Hraji jak lidovky, dechovky, dokáži uspokojit i náročnější posluchače rockery. Jsem schopna odehrát i oldies párty od 60. do 90.let. 

DJ na svatbu

Svatební den je velkou slavností, kde se setkávám s mnoha pozitivních emocí. Plním přání svatebčanů a tím zpříjemním krásné okamžiky tou správnou hudbou a osvětlením. 


DJ- ozvučení na svatbu, osvětlení, moderace

Celou hudební projekci samozřejmě odmoderuji a osvětlím. Moderuji - první tanec, krájení dortu, zábavné hry a umělecké vystoupení. Profesionální zvuk, zábava, 100% spokojenost.

      Soukromá akce- Narozeniny

Mým cílem na Vaši narozeninové, či soukromé akci je zabavit všechny hosty, ale i dle zadání  hraji tématické žánry, aby hudba seděla vaší party.

                                                        Firemní večírek

Firemní večírek je dokonalá příležitost pro upevnění vztahů na pracovišti. Příprava je velmi důležitá, proto vybírám hudbu tak, aby byli spokojeni zaměstnanci i organizátoři.

Zajímá Vás cena? Chcete se dozvědět více informací?

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se Vám ozveme co nejdříve zpět.